Köyceğiz Hakkında Ana Sayfa Satılıklar Kiralıklar Hakkımızda Satış Prosedürü Kaynaklar İletişim
  Yeni Emlak Ekle Emlak Talepleriniz
  English Turkce
  Hizmetlerimiz
SATIŞA SUNULAN İNŞAATLARIMIZ
TAMAMLANAN İNŞAATLARIMIZ
  Emlak Arama
 
Şehir :
İlçe :
Durum :
Türü :
M.Kare :
 
Fiyat :
 
 
  Referans Kodu
Referans Kodu :
 
 
  Döviz Bilgileri
 
T.C.M.B Alış Satış
 EUR 2.3522 2.3635
 USD 1.7619 1.7704
 GBP 2.7314 2.7457
  Kredi Hesapla
  Tutar : TL
  Vade : Ay
  Faiz : %
Aylık Ödeme

Kredi hesaplama aracında kullanılan değerler fikir vermek amaçlı girilen ortalama değerlerdir. Detaylı bilgi için lütfen banka şubenizle görüşünüz.
  Kredi Hesapla
 
email Posta Kutusu
Mimarlık Hizmetleri

Tasarımın işlevselliğini estetikle buluşturup; sizlere kendinize özel projeler sunmaktayız. DB KIRATLI mimari projelerinde içmekan kurgusunun işlevselliğini, ekonomik çözümlerle desteklemektedir. Bina kütle oluşumunda arsa mevcut dokusu, çevre ile ilişkisi, iklimsel kriterler esas etkenler arasındadır. Binalarımızın tasarım sürecinde ilham aldığımız Akdeniz mimarisi tarzı çoğunluktadır.

Tasarım sürecine giren her projenin gerçeğe dönüşmesi; bir sonraki projeye daha güçlü duygularla atılmamızı sağlar. Hayallerimizden ilham alarak günümüze kalıcı yapılar bırakmak temel hedeflerimizdendir.

DB KIRATLI’nın ortaklarından H.Dilek Kıratlı, 1999 yılında İzmir D.E.Ü Mimarlık Fakültesinden mezun olup aynı yıl Köyceğiz de iş dünyasına atılmıştır. Şu ana kadar çoğunluğu Köyceğiz de olup; Dalyan, Dalaman, Ortaca, Toparlar ve yakın çevrede ortalama 350 proje ve uygulamasında imzası bulunmaktadır.

İnşaat Mühendisliği Hizmetleri

Uygulama aşamasına geçmeden önce yapıların olabilecek ilave yüklere karşı ( rüzgar, deprem, kar…) taşıyıcı sistemini ihtiyaca uygun olarak betonarme veya çelik olarak tasarımını, statik hesaplamalarını ve gerekli çizimlerini yapmaktayız. Aynı zamanda projesini yapmış olduğumuz yapıların, imalat aşamasında kontrollüğünü yapıp, imalatta olabilecek hataları engellemekteyiz. Kontrollük hizmetlerimize ilaveten, uygulanmakta olan yapının taşıyıcı sisteminde kullanılan malzemeden ( beton, çelik ) numuneler alıp, gerekli laboratuar testlerini yaptırarak müşterimize afet düzeyindeki yüklemelere karşı dayanımını garanti etmekte ve yapının sorumluluğunu İnşaat Mühendisi olarak üstlenmekteyiz

DB KIRATLI’nın ortaklarından Burç Kıratlı, 1999 yılında İzmir D.E.Ü Mühendislik Fakültesinden mezun olup aynı yıl iş dünyasına atılmıştır

Kıratlı İnşaat Ltd.Şti.
Adres : Gülpınar Mah.Atatürk Bulvarı Mevkii Çavuşoğlu Cad. Erkanlar Apt. k:1 d:2 Köyceğiz Muğla Köyceğiz - Muğla
Telefon : 0 555 658 68 88 Faks : E-Posta : info@koycegiz.com


  [1049990] - Köyceğiz inşaat emlak arsa işleri