Köyceğiz Hakkında Ana Sayfa Satılıklar Kiralıklar Hakkımızda Satış Prosedürü Kaynaklar İletişim
  Yeni Emlak Ekle Emlak Talepleriniz
  English Turkce
  Hizmetlerimiz
SATIŞA SUNULAN İNŞAATLARIMIZ
TAMAMLANAN İNŞAATLARIMIZ
  Emlak Arama
 
Şehir :
İlçe :
Durum :
Türü :
M.Kare :
 
Fiyat :
 
 
  Referans Kodu
Referans Kodu :
 
 
  Döviz Bilgileri
 
T.C.M.B Alış Satış
 EUR 2.3522 2.3635
 USD 1.7619 1.7704
 GBP 2.7314 2.7457
  Kredi Hesapla
  Tutar : TL
  Vade : Ay
  Faiz : %
Aylık Ödeme

Kredi hesaplama aracında kullanılan değerler fikir vermek amaçlı girilen ortalama değerlerdir. Detaylı bilgi için lütfen banka şubenizle görüşünüz.
  Kredi Hesapla
 
email Posta Kutusu
Hakkımızda

D.B.Kıratlı Ltd.Şti. Mimar H.Dilek Kıratlı ve İnşaat Yük. Müh. Burç Kıratlı tarafından Köyceğiz çevresi ve Dalyan yörelerinde yapılan inşaatların profesyonel bir ekip tarafından projelendirilmesi ve inşa edilebilmesi ihtiyacını gidermek amacı ile kurulmuştur. Aynı zamanda firmamız müşterilerine emlak satın alma konusunda rehberlik de etmektedir. Bir ev satın alma konusunda müşterilerine ev ile ilgili profesyonel anlamda tüm detayları verip istenildiği taktirde evin taşıyıcı sisteminin testlerini yaparak sizlerin daha güvenilir bir mekan içinde yaşamasını hedeflemektedir. Aynı zamanda arsa alım ihtiyacınızda sizlere rehberlik eder projelerinizi yapar yapınızı inşa eder ve yapınıza ait oturma izinlerinizi sizin adınıza alarak sizleri meşgul etmeden evinizi kullanımınıza sunarız. Tüm bu ihtiyaçlarınızı A’dan Z’ye karşılayabilen firmamız bulunduğu yörede sizlere kaliteli hizmetler sunar.
Firma kurucu ortaklarından Burç Kıratlı Dokuz Eylül Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünden 1999 yılında mezun olmuştur ve o günden bu yana inşaat sektöründe proje, inşaat, kontrollük hizmetlerini vermektedir, uzmanlık alanları çelik, ahşap ve betonarme yapılardır.
DB KIRATLI’nın ortaklarından H.Dilek Kıratlı, 1999 yılında İzmir D.E.Ü Mimarlık Fakültesinden mezun olup aynı yıl Köyceğiz de iş dünyasına atılmıştır. Şu ana kadar çoğunluğu Köyceğiz de olup; Dalyan, Dalaman, Ortaca, Toparlar ve yakın çevrede ortalama 350 proje ve uygulamasında imzası bulunmaktadır.

Kıratlı İnşaat Ltd.Şti.
Adres : Gülpınar Mah.Atatürk Bulvarı Mevkii Çavuşoğlu Cad. Erkanlar Apt. k:1 d:2 Köyceğiz Muğla Köyceğiz - Muğla
Telefon : 0 555 658 68 88 Faks : E-Posta : info@koycegiz.com


  [1049990] - Köyceğiz inşaat emlak arsa işleri